• پوشش دهی تمام مناطق تهران

 • تضمین خدمات ارائه شده توسط شرکت

 • انجام کار در کمترین زمان و مشاوره رایگان

تماس با شرکت آوا

شماره تماس

0912-830-41-44

شماره تماس

0912-830-41-44

شماره تماس

0912-830-41-44

رفع نم و بوی فاضلاب تهران

رفع نم و بوی بد فاضلاب یکی از مشکلات هر خونه ای هست که حتی بعد از تمیز کردن دستشویی بازهم بوی بد اون ازبین نمیره. در اینجا توضیح میدیم علت بوی بد چاه چیه و چطور میتونیم بوی بد رو از بین ببریم.

علت بوی بد فاضلاب

بوی بد فاضلاب نشون دهنده نشت گاز فاضلاب هست و میتونه دلایل مختلفی داشته باشه که در اینجا به اصلی ترین دلایل اون میپردازیم:

سیفون توالت

در اولین مرحله برای پیدا کردن علت بوی بد فاضلاب باید سیفون توالت رو بررسی کنیم. از جمله کارهایی که برای جلوگیری از بلند شدن گاز فضلاب یا هیدروژن سولفید در سیستم لوله کشی ساختمان انجام میدن گذاشتن سیفون در لوله ها هست. بیشتر مواقع سیفون با فلاش تانک اشتباه گرفته میشه و لازمه بدونیم سیفون یا شترگلو زیر سنگ توالت گذاشته میشه و همیشه مثل یک ظرف پر آب است. سیفون توالت همیشه کمی آب درون خودش نگه میداره تا بوی بدی از چاه بلند نشه.

پر شدن چاه فاضلاب

اگه چاه فاضلاب پر بشه بدیهی هست که بوی بد فاضلاب در فضا میپیچه که در این صورت باید فورا به شرکت های تخلیه چاه زنگ بزنین.

ترکیدگی لوله فاضلاب

از دلایل بوی بد فاضلاب میتونیم به ترکیدگی لوله فاضلاب و نشت فاضلاب به دیوار های اطراف اشاره کنیم. ترکیدگی معمولا به دلیل فرسوده بودن لوله فاضلاب یا پر شدن اون هست. اگه لوله ترکیده باشه باید به سرعت مشکل رو برطرف کنیم چون در غیر اینصورت باعث نشست ساختمون میشه.

فرسوده شدن چاه فاضلاب

رفع نم و بوی فاضلاب

رفع نم و بوی فاضلاب

چاه های فرسوده ساختمون های قدیمی علاوه بر داشتن بوی بد مشکلات دیگه هم مثل رسوب لجن ها به دیوار فاضلاب دارن. رسوب لجن ها باعث میشه که چاه فاضلاب مکررا پر بشه و تخلیه چاه راه حل درستی برای این مشکل نیست و برای رفع این مشکل نیاز به لایروبی چاه هست که انجام این کار به عهده شرکت های خدماتی است. اگر برای لایروبی چاه خونه تون نیاز به یک فرد فنی دارین؛ میتونین از طریق لایروبی چاه به دنبال افراد فنی مورد نظرتون بگردید.

راه های از بین بردن بوی بد فاضلاب

برای رفع بوی نم و بوی بد فاضلاب میتونیم در سیفون (شترگلو) آب بریزیم تا آب اون عوض بشه اگه این راه جواب نداد میتونین از راه های زیر که بدون استفاده از مواد شیمیایی است و توی هر خونه پیدا میشه استفاده کرد:

جوش شیرین و سرکه

 1. نصف پیمانه جوش شیرین رو داخل لوله فاضلاب بریزین
 2. نصف پیمانه سرکه سفید هم به اون اضافه کنین
 3. در فاضلاب رو بپوشونین و بعد از ۵ دقیقه آب گرم رو باز کنین

اگه باز هم بوی اومد این کار رو چندبار تکرار کنین

جوش شیرین و نمک

یک لیوان جوش شیرین، یک لیوان نمک و یک کتری آب جوش رو داخل لوله فاضلاب بریزین. محلول جوش شیرین و نمک، محلولی قوی برای رفع بوی بد فاضلاب است.

جوش شیرین و آبلیمو

کمتر از نصف پیمانه آبلیمو و جوش شیرین رو باهم مخلوط کنین تا مایع خمیری درست بشه و اون رو داخل لوله فاضلاب بریزین و بعد از چند دقیقه آب سرد رو باز کنین.

سرکه سفید و لیمو

مثل تصویر زیر لیمو رو تیک تیکه کنین و داخل قالب یخ مکعبی بریزین و داخل قالب رو با سرکه سفید پر کنین. هر چند روز یکی از قالب هارو داخل لوله فاضلاب بریزین و روی اون آب سرد باز کنین تا قالب ها خرد بشن.

مخلوط آب و آهک

 1. ۱۰ لیتر آب رو با ۱ کیلو آهک مخلوط کنین.
 2. بعد از چند ساعت اون رو تکون بدین و از صافی بگذرونین.
 3. صاف کردن مخلوط رو برای مدت زیادی در لوله فاضلاب بریزین.

چوب کبریت

یکی از سریع ترین و جالب ترین روش های از بین بردن بوی بد توالت استفاده از چوب کبریت است. گوگردی که از سوختن چوب کبریت آزاد میشه بوی بد رو جذب خودش میکنه، پس برای اینکار یک یا چند چوب کبریت رو بسوزونین.

هشدار

برای رفع بوی بد فاضلاب از نفت استفاده نکنین. نفت باعث میشه باکتری های تجزیه کننده لجن های چاه از بین برن که در این حالت لجن ها در کف چاه باقی میمونن و نمیذارن آب تو زمین بره و بعد از مدتی باعث پر شدن چاه میشن، علاوه بر این نفت باعث اختلال در تصفیه فاضلاب هم میشه.

تاثیر گازهای فاضلاب بر سلامتی انسان

رفع بوی بد ساختمان

رفع بوی بد ساختمان

گاز فاضلاب یا گاز سولفید هیدروژن گاز های بسیار سمی هستن که بر اثر تنفس مشکلاتی رو در پی داره. اگه غلظت گاز کم باشه باعث مشکلاتی مثل تحریک چشم‌ها و سیستم تنفسی، خواب آلودگی، حالت تهوع، استفراغ، سر درد و  بی حالی میشه.

اگه گازهای فاضلاب غلیظ باشه و به چشم برخورد کنه، چشم ملتهب و قرمز میشه و ممکنه این علائم همراه با درد هم باشه. همچنین چشم به نور حساس میشه و بر اثر تنفس گاز فاضلاب، انسان دچار سرفه، درد در گلو و بینی و همچنین مشکل تنفسی میشه. در صورت شدت بیشتر، کاهش ضربان قلب و بروز علائم خستگی و اختلال خواب و اختلال گوارشی بهمراه عرق سرد و حتی مرگ نیز ممکن است رخ دهد.

خدمات ما برای رفع نم و بوی بد فاضلاب شامل موارد زیر است :

 • از بین بردن تضمینی و بدون بازگشت بوی فاضلاب
 • تشخیص و پیدا کردن علت و منبع بوی بد در ساختمان
 • تعمیر و اصلاح کاسه توالت فرنگی و ایرانی و بنایی مربوطه
 • تعمیر و اصلاح سیفون ها ، دریچه ها ، لوله کشی فاضلاب و سیفون ظرفشویی در صورت نیاز
 • بدون استفاده از بوگیر های شیمیایی و بو گیر های موقتی که در اکثر مواقع مشکل را حل نمیکنند
 • انجام عایق کاری مسیرهای ورود گاز فاضلاب به داخل سرویسها و یا منزل
 •   نصب ونت فاضلاب در صورت لزوم
 • شرکت آوا

سایر خدمات شرکت آوا

حفاری چاه در سراسر تهران

حفر چاه در شادآباد

حفاری چاه

گام اولی که برای حفر چاه فاضلاب در یک ساختمان باید در نظر گرفت مشخص سازی جای مناسب آن است. این روزها خیلی از ساختمان ها درست بعد از خراب کردن یک ساختمان کلنگی و قدیمی در جای آن ساخته می شود. طبیعی است که ساختمان های قدیمی …

لوله کشی آب و فاضلاب در تهران

لوله کشی شادآباد

لوله کشی

لوله کشی ساختمان از جمله نکات بسیار مهم در ساختمان است که می بایست حتما به صورت کاملا اصولی و حرفه ای صورت گیرد ، در لوله کشی ساختمان ، حتما و حتما رعایت قوانین اصولی و درست لوله کشی ضروری است .جالب است بدانید که ما با توجه به سابقه …

رفع نم و بوی فاضلاب در سراسر تهران

رفع نم و بوی فاضلاب شادآباد

رفع نم و بوی فاضلاب

بوی بد فاضلاب یکی از مشکلات هر خونه ای هست که حتی بعد از تمیز کردن دستشویی بازهم بوی بد اون ازبین نمیره. در اینجا توضیح میدیم علت بوی بد چاه چیه و چطور میتونیم بوی بد رو از بین ببریم.بوی بد فاضلاب نشون دهنده نشت گاز فاضلاب هست و میتونه دلایل …

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله

با وجود این همه تبلیغ دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله این سوال به وجود می‌آید که این دستگاه چگونه کار می‌کند . دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است که این گیرنده و فرستنده درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار دارند این …

نصب و سرویس دستشویی فرنگی

دستشویی فرنگی

نصب دستشویی فرنگی

یکی از مشکلاتی که افراد مختلف بعد از خرید توالت فرنگی با آن مواجه می-شوند، نصب و راه اندازی آن است. این مشکل باعث میشود که هزینه بالایی بابت نصب توالت فرنگی پرداخت شود و حتی سرویسهای بعدی آن نیز به یکی دیگر واگذار شود. اصولا نصب و راه اندازی …

لایروبی چاه فاضلاب در کمترین زمان

لایروبی

لایروبی چاه فاضلاب

اگر چاه فاضلاب شما مرتبا پر می شودباید آن را لایروبی و رسوب زدایی نمود و چاه جدیدی را حفر نکرد چون از نظر زمان و هزینه مقرون به صرفه نمی باشد.با تخلیه چاه و رسوب زدایی  و لایروبی آن  در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.بعد از اتمام لایروبی چاه و …

خصوصیات شرکت خدماتی آوا

همفکری و مشارکت

یکی از خدمات شرکت آوا در انجام کار مشارکت و همفکری می باشد که در انجام پروژه های بزرگ برای انجام هر چه بهتر کارها با کارشناسان مشارکت می کند

زمان بندی دقیق

وقت شما گرانبها و ارزشمند است، ما با برنامه ریزی دقیق نسبت به انجام کار در کوتاه ترین زمان ممکن می پردازیم و نسبت به آن متعهد هستیم.

اطلاع رسانی آنلاین

یکی دیگر از مهمترین خدمات شرکت آوا مشاوره در زمینه خدمات دهی بصورت آنلاین و همچنین از طریق حضوری و تلفنی برای انجام کار می باشد

رضایت مندی

میزان رضایتمندی مشتریان گرامی از کار انجام شده اولین اولویت شرکت خدماتی و مهندسی آوا می باشد که شعار ما رضایتمندی بیشتر = مشتری بیشتر

حق الزحمه

نحوه پرداخت حق الزحمه و همچنین میزان پرداخت بصورت توافقی و بر اساس میزان کار انجام شده می باشد که ملاحظه رضایت قلبی و رعایت انصاف اولویت ماست.

پیشرو در موفقیت ها

این موسسه با توجه به داشته افراد متخصص و با تجربه بیشترین موفقیت ها را کسب نموده است که این موضوع نشان دهنده میزان توجه ما می باشد.
جهت تماس کلیک کنید