• پوشش دهی تمام مناطق تهران

  • تضمین خدمات ارائه شده توسط شرکت

  • انجام کار در کمترین زمان و مشاوره رایگان

تماس با شرکت آوا

شماره تماس

0912-830-41-44

شماره تماس

0912-830-41-44

شماره تماس

0912-830-41-44

نصاب توالت فرنگی در تهران

یکی از مشکلاتی که افراد مختلف بعد از خرید توالت فرنگی با آن مواجه می-شوند، نصب و راه اندازی آن است. این مشکل باعث میشود که هزینه بالایی بابت نصب توالت فرنگی پرداخت شود و حتی سرویس های بعدی آن نیز به یکی دیگر واگذار شود. اصولا نصب و راه اندازی هر کدام از تجهیزات ساختمانی شیوه خاص و منحصربه فرد خود را دارد، اما در همه آنها میتوان با یک سری ابزار خاص کار نصب را انجام داد و از برون سپاری آن جلوگیری کرد.

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی میتواند به یک عنوان یک کار دلهره آور و ترسناک برای صاحبخانه به شمار آید و بسیاری از دستیاران و افراد مبتدی از این کار واهمه دارند. اما مراحل نصب آن بسیار راحت بوده و با رعایت چند نکته ساده میتوانید برای نصب توالت فرنگی اقدام کنید. اگرچه شرکتهای تولیدکننده توالت فرنگی متفاوت هستند و برخی از آنها قابلیت های مختلفی به محصول خود اضافه کرده اند، اما عملکرد همه آنها یکسان بوده و نحوه نصب آنها نیز یکسان است.

لوازم و تجهیزات مورد نیاز

برای شروع کار و ادامه آن تا انتها به برخی لوازم و تجهیزات نیاز خواهید داشت. واکس یا موم درزگیر برای جلوگیری از نشتی آب یا بو؛ کاسه توالت جدید برای تعویض، قطعات اتصال مانند پیچ و مهره و همچنین واشر برای نصب نشیمنگاه بر روی کاسه توالت؛ لوله یا شیلنگ برای اتصال مخزن به کاسه توالت، پیچ گوشی و آچار تخت که میتوانید از ابزارهای خودرو خود بردارید.

نصب توالت فرنگی

لازم به ذکر است که برای شروع کار، حتما آشنایی اولیه و مقدماتی با این تجهیزات داشته باشید. زیرا عدم آگاهی به نحوه استفاده از آنها نه تنها هزینهای از دوش شما برنخواهد داشت، بلکه مجبور خواهید شد که یک توالت فرنگی جدید بخرید!

مرحله 1: برداشتن توالت فرنگی قدیمی

نصاب دستشویی فرنگی

نصاب دستشویی فرنگی

معمولا صاحبخانه ها به دو دلیل اقدام به تعویض توالت فرنگی خود میکند: یا توالت قدیمی شکسته شده است، یا به خاطر قدیمی بودن و تغییر دکوراسیون. اگر توالت فرنگی قبلی شما شکسته شده است، چندان کار سختی ندارید، فقط شیر آب آن را ببندید و هر طور که دوست دارید با آن رفتار کنید (فقط توجه داشته باشید که به کاشی¬ها و سرامیک لطمه نزنید!).
اما اگر توالت فرنگی قبلی شما سالم است، میتوانید آن را جدا کرده و به صورت کارکرده بفروشید. بنابراین، شیر آبی که در پایین توالت قرار دارد و وظیفه تامین آب را دارد ببندید. سپس توالت را بشویید و آب آن را از قسمت پشتی خالی کنید.

اگر توالت شما دو قسمتی است، ابتدا پیچ هایی که مخزن را به کاسه توالت وصل میکند را باز کنید و مخزن را جدا کنید. در نهایت واشرهای توالت را بردارید و به آرامی توالت فرنگی را به سمت عقب و جلو تکان دهید تا چفت¬های آن باز شود. حواستان باشد به توالت آسیبی نرسانید.

مرحله دوم: کاسه توالت فرنگی را تنظیم کنید!

نصب کاسه توالت از چند جهت میتواند کیفیت کار شما را نشان دهد. اگر بتوانید کاسه توالت فرنگی را به درستی نصب کنید، نه تنها مطمئن هستید که کاسه نشتی نخواهد داشت، بلکه از نشت گازهای بدبو و ناجور جلوگیری خواهید کرد.

بنابراین استفاده از واکس یا موم درزگیر در حین کار فراموش نشود و حتی الامکان چند بار آنها را تست کنید.کشوی توالت فرنگی را به صورت مناسب برای اسلات آن قرار دهید و با کمی فشار در جای خود قرار دهید.

نگران نباشید با کمی فشار و دقت میتوانید کاسه را بالا ببرید و اطراف آن را با واکس یا موم به خوبی پوشش دهید. می توانید برای اطمینان از کیفیت کار، سطح کاسه توالت را به آرامی و برای چند دقیقه فشار دهید.

مرحله 3: نصب مخزن

یکی دیگر از قسمتهایی که برای توالت فرنگی نصب میشود، مخزن آب آن است که می¬توانید از همان مخزن قبلی استفاده کنید یا مخزن جدید برای آن بخرید. اگر از همان مخزن قبلی استفاده میکنید، کار راحتتری خواهید داشت.

اما اگر از یک مخزن جدید استفاده می کنید، ممکن است که ایجاد سوراخ جدید در دیوار نیاز داشته باشید، که در این صورت باید به کمک دریل دیوار را سوراخ کرده و مخزن را نصب کنید.بعد از نصب مخزن بر روی دیوار و تنظیم کاسه توالت فرنگی، مخزن را با استفاده از لوله یا شیلنگ به کاسه توالت فرنگی وصل کنید.

برای اطمینان از جلوگیری از نشتی آب می¬توانید از پیچها و مهره ها و واشرهای مناسب استفاده کنید و آنها را حسابی محکم کنید. می¬توانید از یک آچار تخت خودرو خود برای محکم کردن پیچ و مهره استفاده کنید.

مرحله 4: نصب نشیمنگاه

نشیمنگاه توالت فرنگی را در محل مورد نظر خود قرار دهید و برای تنطیم آن میتوانید از سوراخهای توالت استفاده کنید. در مرحله بعد نشیمنگاه را با استفاده از پیچ و مهرههای پلاستیکی مخصوص آن محکم کنید و واشر در نظر گرفته شده را در محل خود قرار دهید. در نهایت میتوانید از یک پیچ گوشتی یا آچار برای تنظیم نهایی توالت فرنگی استفاده کنید و از ایمنی آن اطمینان حاصل کنید.

نصب دستشویی فرنگی در سراسر تهران

نصب دستشویی فرنگی در سراسر تهران

پس از پایان نصب توالت فرنگی، به آرامی به ان فشار وارد کنید و به طرفین حرکت دهید. در صورتی که توالت سرجای خود محکم شده و تکان بخصوصی نداشته باشد، می¬توانید از افراد خانواده با وزنهای مختلف نیز بخواهید که آن را امتحان کنند. اگر شاهکار نهایی شما مشکل خاصی نداشته باشد! میتوانید مجددا آن را بشویید، شیر آب را باز کنید و از آن استفاده کنید.
برای توالت فرنگی زمینی نیز شما باید همین مراحل را به همین ترتیب انجام دهید و فقط در مورد مخزن و تامین آب باهم متفاوت هستند. در توالت فرنگی زمینی شما نیازی به نصب مخزن و وصل کردن آن به کاسه توالت نخواهید داشت.

تنها از شیر آب تامین کننده یک لوله یا شیلنگ به کاسه توالت وصل میکنید و سایر مراحل را نیز انجام می¬دهید. در زمان کار با لوله ها استفاده از نوار تفلون را فراموش نکنید.
همانطور که دیدید نصب و راه اندازی یک توالت فرنگی جدید در منزل، یک راه عالی برای کسب تجربه در زمینه لوله کشی و کار با ابزارهای آن است.

نصاب توالت فرنگی

نصب تجهیزاتی مانند سینک ظرفشویی، روشویی، توالت فرنگی و حتی کمدهای حمام دستشویی کار چندان پیچیده ای نیست و کسی که با اصول ابتدایی لوله کشی آشنایی داشته باشد میتواند به تعویض و نصب آنها اقدام کند. فقط توجه داشته باشید که هنگام کار با ابزارآلات، به سایر تجهیزات حمام و دستشویی آسیب نرسانید و نکات ایمنی را رعایت کنید.

شرکت آوا

سایر خدمات شرکت آوا

حفاری چاه در سراسر تهران

حفر چاه در شادآباد

حفاری چاه

گام اولی که برای حفر چاه فاضلاب در یک ساختمان باید در نظر گرفت مشخص سازی جای مناسب آن است. این روزها خیلی از ساختمان ها درست بعد از خراب کردن یک ساختمان کلنگی و قدیمی در جای آن ساخته می شود. طبیعی است که ساختمان های قدیمی …

لوله کشی آب و فاضلاب در تهران

لوله کشی شادآباد

لوله کشی

لوله کشی ساختمان از جمله نکات بسیار مهم در ساختمان است که می بایست حتما به صورت کاملا اصولی و حرفه ای صورت گیرد ، در لوله کشی ساختمان ، حتما و حتما رعایت قوانین اصولی و درست لوله کشی ضروری است .جالب است بدانید که ما با توجه به سابقه …

رفع نم و بوی فاضلاب در سراسر تهران

رفع نم و بوی فاضلاب شادآباد

رفع نم و بوی فاضلاب

بوی بد فاضلاب یکی از مشکلات هر خونه ای هست که حتی بعد از تمیز کردن دستشویی بازهم بوی بد اون ازبین نمیره. در اینجا توضیح میدیم علت بوی بد چاه چیه و چطور میتونیم بوی بد رو از بین ببریم.بوی بد فاضلاب نشون دهنده نشت گاز فاضلاب هست و میتونه دلایل …

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله

با وجود این همه تبلیغ دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله این سوال به وجود می‌آید که این دستگاه چگونه کار می‌کند . دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است که این گیرنده و فرستنده درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار دارند این …

نصب و سرویس دستشویی فرنگی

دستشویی فرنگی

نصب دستشویی فرنگی

یکی از مشکلاتی که افراد مختلف بعد از خرید توالت فرنگی با آن مواجه می-شوند، نصب و راه اندازی آن است. این مشکل باعث میشود که هزینه بالایی بابت نصب توالت فرنگی پرداخت شود و حتی سرویسهای بعدی آن نیز به یکی دیگر واگذار شود. اصولا نصب و راه اندازی …

لایروبی چاه فاضلاب در کمترین زمان

لایروبی

لایروبی چاه فاضلاب

اگر چاه فاضلاب شما مرتبا پر می شودباید آن را لایروبی و رسوب زدایی نمود و چاه جدیدی را حفر نکرد چون از نظر زمان و هزینه مقرون به صرفه نمی باشد.با تخلیه چاه و رسوب زدایی  و لایروبی آن  در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.بعد از اتمام لایروبی چاه و …

خصوصیات شرکت خدماتی آوا

همفکری و مشارکت

یکی از خدمات شرکت آوا در انجام کار مشارکت و همفکری می باشد که در انجام پروژه های بزرگ برای انجام هر چه بهتر کارها با کارشناسان مشارکت می کند

زمان بندی دقیق

وقت شما گرانبها و ارزشمند است، ما با برنامه ریزی دقیق نسبت به انجام کار در کوتاه ترین زمان ممکن می پردازیم و نسبت به آن متعهد هستیم.

اطلاع رسانی آنلاین

یکی دیگر از مهمترین خدمات شرکت آوا مشاوره در زمینه خدمات دهی بصورت آنلاین و همچنین از طریق حضوری و تلفنی برای انجام کار می باشد

رضایت مندی

میزان رضایتمندی مشتریان گرامی از کار انجام شده اولین اولویت شرکت خدماتی و مهندسی آوا می باشد که شعار ما رضایتمندی بیشتر = مشتری بیشتر

حق الزحمه

نحوه پرداخت حق الزحمه و همچنین میزان پرداخت بصورت توافقی و بر اساس میزان کار انجام شده می باشد که ملاحظه رضایت قلبی و رعایت انصاف اولویت ماست.

پیشرو در موفقیت ها

این موسسه با توجه به داشته افراد متخصص و با تجربه بیشترین موفقیت ها را کسب نموده است که این موضوع نشان دهنده میزان توجه ما می باشد.
جهت تماس کلیک کنید